Para Çekme

Odeonbet Para Çekme

Para çekme işlemleri konusunda bir inceleme yaptığınızda, hazırlanmış seçeneklerin, hazırlanmış odeonbet para çekme seçeneklerinin kişisel banka hesaplarınızı ve çalışmayı düşünüyor iseniz ve meydana getirdi iseniz, sanal cüzdanlarınızı kapsadığını göreceksiniz. Burada bilmeniz gereken detay, sanal cüzdanların oluşturulması konusunda, odeonbet finansal departmanının yapacağı herhangi bir işlemin bulunmadığıdır. Ayrıca en düşük en yüksek para çekme miktarlarına dikkat edeceksiniz ve kendi adınıza ve soyadınızı ait hesapları kullanacaksınız.

Odeonbet Ödeme Yöntemleri

Kolay, pratik, güvenli yöntemler ile ödeme yapılmaktadır. Adınıza ve soyadınıza ait hesaplar üzerinden banka havalesi ile ödeme alabilirsiniz, EFT ile ödeme alabilirsiniz, sanal cüzdan anlayışında bulunan webmoney sistemi ile ödeme alabilirsiniz, ecopayz sistemi ile ödeme alabilirsiniz. Türk Lirası üzerinden işlem yapacaksınız Vermiş olduğunuz talimatın gerçekleşme süresi 5 dakika ile 30 dakika aralığında olacaktır. Bir gün içerisinde vereceğiniz talimatlarda, hızlı ve güvenli bir şekilde hareket edildiğini ve limitlerin geçerli olduğunu da göreceksiniz.

Odeonbet Ödeme Miktarları

Giriş işlemini yapıp, para çekme formunu açtığınızda, odeonbet para çekme talimatı verme aşamasında en düşük ve en yüksek miktarlara dikkat edeceksiniz. Webmoney sistemi ya da ecopayz sistemi ile çalışıyor iseniz, en az 50 Türk Lirası, en fazla 15.000 Türk Lirası para çekme işlemi gün içerisinde yapabilirsiniz. Banka havalesi ya da EFT sistemi ile çalışabiliyor iseniz, en düşük 150 Türk Lirası, en yüksek 3.000 Türk Lirası gün içerisinde para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu limitler standarttır. Kullanıcılara göre değiştirilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır.

Odeonbet Ödeme Komisyonları Ve Belge Talebi

Odeonbet para çekme talimatı verildiğinde, verilen talimatın gerçeğe dönüştürülmesinde, yani kazanılan paraların üyelerin verdiği hesaplara ya da cüzdanlara aktarılmasında, komisyon alınmaz. Ücretsiz işlemler şeklinde bir uygulama geçerlidir. Her kullanıcı için, her parasal değer için aynı uygulama devrede bulunmaktadır. Üye olan şahıslar kendi adına, kendi soyadına ait hesapları kullandığında, para çekme talimatı verdiğinde, belge talebi ile karşılaşmayacaktır. Bir olumsuzluk ortaya çıkar ise, farklı bir hesaba para çekme talimatı verilir ise, güvenlik tedbirleri devreye girecek ve belge talebi gündeme gelecektir.