Odeonbet104 Giriş – odeonbet104.com Yeni Giriş Adresi

Odeonbet104 Giriş – odeonbet104.com Yeni Giriş Adresi

Odeonbet firması olarak güncel giriş adresimize odeonbet104.com sitesini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu değişikliğin nedenini bize ait olmadığı tarafımızca üyelerimize aktarılmış olup e-posta yoluyla yeni giriş adres bilgisi bildirilmiştir. Giriş yapamıyorsanız tarayıcınızdaki çerezleri temizleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

Odeonbet nasıl para çekilir?

İlk olarak yapmanız gereken siteye güvenli bir şekilde giriş yapmaktır.giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek üyelik girişinizi gerçekleştiriniz. Yaptığınız bu işlemden sonra yapmanız gereken hesabım bölümünden kazandığınız bonuslar kısmında bakiye görüntüleme kısmını açınız. paranızı çekme talebinde bulunduktan sonra hesap bilgilerinizi girmeniz gereken bir sayfa açılacaktır. Burada önemli olan nokta hesap numaranızı doğru ve eksiksiz girmeniz gereklidir. yanlış girilen hesap söz konusu olduğunda yatan para geri iade alınamadığı için doğru hesap girme Özen gösteriniz. para çekme talebinde bulunduktan sonra telefonunuzdan bank uygulamasını girerek bakiyenize paranın yatıp yatmadığını kontrol ediniz. Bu işlem yaklaşık 4 saat içinde gerçekleştiği için hemen hesabınıza görülmeyebilir. Bu gibi durumlarda bu süre zarfında sabırla beklemenizi öneririz. bu işlem hesaba para yatırmanın dışında havale talebinde bulunarak da gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Aksi bir durum yaşıyorsanız sitede bulunan iletişim bilgileri kısmına tıklayarak e-posta adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Odeonbet iletişim numarası

Odaya 10bet ailesi olarak 15 yılı aşkın süredir kullanıcılarımıza en iyi olanakları sağlamayı kendimize bir görev edindik. yurtdışı kaynaklı olan firmamız Türkiye’de bilişim teknolojileri kurumu adlı devlet kurumu tarafından engellilere uğrayarak giriş adresini sürekli değiştirmek durumunda kalmaktadır. Ne yazık ki Türkiye’de bahis desteklenmediği için sitelerde bu gibi değişiklikler yapmak durumunda kalabiliyor. bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir ya da sitemizde bulunan iletişim bilgileri kısmındaki e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada Instagram Facebook Twitter adreslerimiz de odeonbet kullanıcı adını aratarak bizleri takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yurt dışı kaynaklı olduğundan sabit bir iletişim numarası bulunmamakta ve üyeleriyle sosyal medya veya e-posta yoluyla iletişim kurmayı tercih etmektedir. bunun dışında sitede bulunan canlı yardım kısmından da sizlere en iyi desteği sağlamayı amaçlayan müşteri temsilcilerimiz anlık bildirimler ile size geri dönüş sağlayacak şekilde çalışmaktadırlar. Herhangi bir durum söz konusu olduğunda bizlere canlı yardım üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Etiket: odeonbet 104, odeonbet104, odeonbet104.com